Jūsų naršyklė tik iš dalies palaiko šių puslapio funkcionalumą. Rekomenduojame naudoti Edge, Chrome, Safari arba Firefox naršykles.

Krepšelis

Prekių grąžinimas

GRĄŽINIMO TAISYKLĖS

Tikimės, kad Jus nudžiugins mūsų knygos ir kiti objektai.

Tačiau gali būti, kad Jums kažkas nepatiks ar netiks, tuomet visada galite įsigytą daiktą grąžinti ar pakeisti į kitą (ši taisyklė netaikoma kokybiškoms knygoms ir poligrafiniams leidiniams).

Remiantis LR Ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“, kokybiškos spausdintos knygos ir kita poligrafinė produkcija yra negrąžinamos.

Gavę užsakymą pastebėjote, kad prekės yra nekokybiškos, nedelsdami kreipkitės el. paštu info@auksozuvys.lt arba telefonu +370 610 61212. Nekokybišką prekę pakeisime į kokybišką arba grąžinsime sumokėtus pinigus. Nekokybiškos prekės keitimo / siuntimo išlaidas apmoka leidykla.

Vadovaujantis Europos Parlamento ir Tarybos direktyva 2011/83/ES dėl vartotojų teisių bei Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 6.22810 str., prekes (išskyrus spausdintas knygas ir kitą poligrafinę produkciją) galite grąžinti per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo dienos.

Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, nesuplėšyta ir nesugadinta, nenaudota, tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeista originali pakuotė, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.). Grąžinant prekę būtina pateikti popierinį (atspausdintą) jos įsigijimo ir grąžinimo/keitimo dokumentą, kurį atsiųsime Jums elektroniniu paštu. Kreiptis info@auksozuvys.lt

Pirkėjas grąžinamas prekes turi išsiųsti registruota siunta, adresu VŠĮ „AUKSO ŽUVYS“ – Rudausių sodų 1-oji g.12, Vilnius LT-10106 .

Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei grąžinama prekė buvo panaudota, sugadinta, buvo pagaminta arba pakoreguota individualiai pagal specialų užsakymą.

Grąžinamų arba keičiamų kokybiškų prekių grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas. Pirkėjui grąžinama tik už prekę sumokėta pinigų suma. Siuntimo išlaidos pirkėjui nėra grąžinamos. Siuntimo išlaidos yra padengiamos leidyklos sąskaita tuo atveju, jei prekė buvo brokuota.

Jeigu už prekę Pirkėjas mokėjo dovanų kuponu, tai grąžinamas kuponas ir kita papildomai sumokėta suma (jei ji buvo sumokėta). Dovanų kuponas į pinigus nėra keičiamas.

Jeigu Pirkėjas grąžina prekę, pirktą su nuolaida, grąžinama už prekę sumokėta suma su galiojusia nuolaida.