Jūsų naršyklė tik iš dalies palaiko šių puslapio funkcionalumą. Rekomenduojame naudoti Edge, Chrome, Safari arba Firefox naršykles.

Krepšelis

Evelina Daciūtė ir Julija Skudutytė

Evelina Daciūtė – rašytoja, keturių vaikų ir jau vienuolikos knygų mama. Jos kūriniai įvertinti apdovanojimais Lietuvoje ir pasaulyje, o knygos verčiamos į užsienio kalbas

Akvilė Magicdust

Menininkė, iliustratorė. Baigė Vilniaus dailės akademiją ir Briuselio Sint-Lukas Aukštąją menų mokyklą, surengė parodų Barselonoje, Los Andžele, Vienoje, Vilniuje.

Kotryna Zylė

Rašytoja, iliustruotoja, grafikos dizainerė, įvairių literatūrinių projektų sumanytoja. Rašo mitologinėmis temomis.

Jurga Vilė ir Lina Itagaki

Jurga Vilė, baigusi prancūzų filologiją, Paryžiuje studijavo vaizduojamuosius menus, filmų archyvavimą ir restauravimą. Dirbo kino ir teatro festivalių koordinatore, filmų vertėja, rašė kultūriniams leidiniams.

Agnė Ulytė ir Monika Vaicenavičienė

Monika Vaicenavičienė baigė Vilniaus dailės akademiją ir Stokholmo menų, amatų ir dizaino universitetą (Konstfack), dabar iliustruoja ir kuria paveikslėlių knygas. 

Aurimas Švedas

Kultūros istorikas, Vilniaus universiteto dėstytojas, rašytojas, radijo ir televizijos laidų vedėjas, kelių knygų apie iškilias Lietuvos mokslo ir meno pasaulio asmenybes autorius.

Solveiga Masteikaitė ir Skirmanta Jakaitė

Solveiga Masteikaitė – poetė, rašytoja, scenaristė.
Skirmanta Jakaitė – animacijos režisierė, iliustratorė.

Justinas Žilinskas ir Povilas Vincentas Jankūnas

Povilas Vincentas Jankūnas – diplomuotas architektas. Kuria komiksus, vaizdo bei stalo žaidimus, grafinį dizainą, iliustracijas ir įvairius kitus projektus.

Giedrė Jankevičiūtė ir Julija Reklaitė

Giedrė Jankevičiūtė – menotyrininkė, parodų kuratorė.
Julija Reklaitė – architektė, parodų kuratorė.