„Aukso žuvų“ šių metų naujų knygų sąrašas

Pristatome naujas knygas, kurias išleisime iki šių metų galo.

Per metus išleidžiame apie 10 knygų. Kiekvieną stengiamės Jums pristatyti unikaliai, papasakoti jos asmeninę istoriją. Šie metai kiek kitokie. Pandemija peržiūrėjo mūsų naujų knygų sąrašą, ir nors planų visiškai nesujaukė, bet stabtelėti, pagalvoti ir dar kartą įsitikinti, ką tikrai norime ir galime išleisti, paskatino.

Tai mūsų naujų knygų sąrašas, kurias išleisime iki šių metų galo. Ir jas visas įsigyti galite jau dabar – taip prisidėsite prie kiekvienos sukūrimo ir išleidimo.
Būsime dėkingi už suteiktą pasitikėjimą.

• Istorikės Ingridos Jakubavičienės ir istorijos entuziastės Jolitos Bernotienės knyga „Ponios Smetonienės virtuvė“ supažindins su pirmąją nepriklausomos Lietuvos valstybės ponia Sofija Smetoniene, to meto aktualijomis, įdomybėmis, bus fotografijų, piešinių, laiškų, prisiminimų ir, žinoma, vaišių!

• Dailės istorikės Giedrės Jankevičiūtės ir architektės Julijos Reklaitės „Pasivaikščiojimai po Romą“. Tai pokalbiai su šį miestą gerai pažįstančiais kultūros žmonėmis.

• Istoriko ir publicisto Aurimo Švedo kultūrologinės eseistikos knyga „Istoriko teritorija“. 30 tekstų apie šių laikų žmogaus santykį su praeitimi, istorija ir atmintimi.

• Latvių rašytojos Laimos Kota romanas „Kambarys“ (serija „Keliautojai laiku“) siūlys absurdišką trilerį primenančią kelionę į perestrojkos laikų Latviją.

• Garsaus norvegų rašytojo Jon Olav Fosse pirmoji knyga lietuviškai „Vaizdai iš vaikystės“ (serija „Keliautojai laiku“) . Tai trumpi prozos tekstai – autobiografiniai, jausmingi, tapybiški, nukeliantys į knygos autoriaus vaikystės laikus.

Naujos knygos jau knygyne!

undefined


Mano krepšelis